Haberler / Blog

Hoşgeldin ya şehri Ramazan

Rabbim, tutacağımız oruçları, edeceğimiz duaları ve yapacağımız ibadetlerimizi kabul etsin. Şimdiden hayırlı bereketli ramazanlar dileriz. ..

Devamı
Asansör keşif ve montajı için doğru adrestesiniz.

Asansör keşif ve montajı için doğru adrestesiniz. Bu konuda sizlere kaliteli hizmet sunmak için bir telefon kadar yakınınızdayız. Detaylı bilgi için : 02425221213 www.demirliftasansor.com #alanya #lift #demirliftasansor #elevator #ariza #bakim #onarim #ga ..

Devamı
Cumamız mübarek olsun

İşlerin sonu ancak Allah'a varır. [Lokman/22] #hayirli #bereketli #cumalar #cumamizmubarekolsun #alanya ..

Devamı
Asansörde kalınca yapılması gerekenler

Asansör de kalınması durumunda yapılması gerekenler. Günaydınlar. Bilmenizi isterizki bir telefon kadar yakınınızdayız. Detaylı bilgi için : 02425221213 www.demirliftasansor.com #alanya #lift #demirliftasansor #elevator #ariza #bakim #onarim #gazipasa #s ..

Devamı
Asansör Bakımlarını ihmal etmeyelim

Asansör bakımlarını ihmal etmeyelim. Bu konuda sizlere kaliteli hizmet sunmak için bir telefon kadar yakınınızdayız. Detaylı bilgi için : 02425221213 www.demirliftasansor.com #alanya #lift #demirliftasansor #elevator#ariza&nb ..

Devamı
Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Herkese iyi haftalar, bereketli işler ve hayırlı kandiller dileriz. www.demirliftasansor.com  İletişim : 02425221213 #kandil #beratkandili #alanya #antalya #asansor#demirliftasansor ..

Devamı