Hakkımızda

2016 yılında Demir Lift Asansör olarak hizmet vermeye başladık. 

Başladığımız ilk günden bu güne hedefimiz hep daha profesyonel bir hizmet vermekti. Projelendirme, servis, bakım ve onarım gibi işlemlerin çok önemli olduğu bilinciyle bayi ve servis odaklı bir çalışma yapmaya başladık. Başarılı sonuçlar almaya da devam ediyoruz.

Demir Lift Asansör 11 deneyimli çalışanı, 5 adet servis aracıyla  otel, apart, site yönetimi, apartmanların ve iş merkezlerinden oluşan 500 e yakın referansları ile hizmetini planlı, hızlı ve özenli vermeye devam ediyor ve sizlerle büyüyor.

Bu kısa sürede de siz değerli müşterilerimiz ve tavsiyeleri üzerine her geçen gün müşteri sayımız giderek artmaktadır. Bu başarının temeli en iyi hizmeti müşteri memnuniyetine yönelik çalışma olmasıdır.

Siz değerli müşterilerimiz ile aramızdaki yetkili servis sözleşmesiyle de, “işimizi ne kadar ciddiye aldığımızı göstermek adına” olası bir durumda anlaşmamız müşteriyi mağdur etmeyecektir.

Amacımız her zaman müşteri menfaati önceliğini düşünerek en kaliteli ve güvenli hizmeti hızlı ve sorunsuz bir şekilde 7/24 sunmaktır. Güvenli asansörler ile güvenle evlerinize ve işyerlerinize ulaştırmaktır.

Kadir DEMİR

Demir Lift Asansör